Smakowita 4 ziarna. Alternatywa czy niewypał?

Kiedyś będąc małą dziewczynką, spędzałam wiele czasu u dziadków na polskiej wsi. Były tam krowy, świnie, kury, gęsi, piesek i kotek. Naturalne było również wytwarzanie swoich wyrobów tj. swojskie wędliny, białe sery czy masło. I ten właśnie smak i zapach masła pamiętam do dzisiaj. Był to cudowny czas, który wspominam z sentymentem. Obecnie coraz rzadziej można spotkać rejony, gdzie takie wyroby są wytwarzane na porządku dziennym. Półki sklepowe uginają się od produktów spożywczych, nie koniecznie zdrowych, ale w cudownych opakowaniach, które są nie lada zachętą. Wybrać coś odpowiedniego dla siebie i swojej rodziny nie jest łatwe.

Stąd gdy dowiedziałam się o kampanii Streetcom i Smakowita 4 Ziarna nie zawahałam się zaryzykować i wypróbować. Lubię smakować nowe rzeczy, często można trafić na perełki.
W paczce ambasadora otrzymałam 6 opakowań Smakowitej 4 Ziarna. Część do własnej konsumpcji, część do poczęstowania rodziny i znajomych.

Czym jest ta cała Smakowita 4 Ziarna?
To tłuszcz roślinny do smarowania 50% z dodatkiem nasion i pestek słonecznika, dyni, sezamu, i lnu. Brzmi smakowicie prawda? Nic bardziej mylnego. Moja rodzina uwielbia ziarna, codziennie na stole u Nas gości świeży chlebek wieloziarnisty, a taki produkt do smarowania z pysznymi ziarnami powodował, że pieczywo było jeszcze bardziej smaczne.
Smakowitą próbowaliśmy zazwyczaj do kanapek i cudownie komponowała się ze smakiem świeżych warzyw czy dodatkiem jajecznicy.

Na początku nie byłam pozytywnie nastawiona do produktu. Bo jak to masło z ziarenkami? Czy to wogóle może być smaczne? Jednak okazało się, że tak to jest smaczne i pasuje do każdego rodzaju pieczywa, bułek, rogali czy nawet pyz. Znajomi również wypowiadali się pozytywnie o smakowitej, smaczna, łatwo się nakłada
Nam bardzo zasmakowała Smakowita z ziarnami, tak samo znajomym i dalszej rodzinie, którzy byli mile zaskoczeni tym produktem, wcześniej nie znali go i chętnie testowali i wypowiadali się w pozytywny sposób.

Czy do Was również Smakowita 4 Ziarna przemawia? 

3 komentarze:

  1. Kocham nowe smaki a że wyypiekam wałsny chleb, muszę wypróbować Smakowite. Myślę że z domowym chlebem będzi jeszcze lepiej samkować.

    OdpowiedzUsuń
  2. Również lubię smakować nowych rzeczy. Nie widziałam jednak takiej smakowitej u nas, może jutro na zakupach w mieście uda mi się ją dostać i wypróbować.

    OdpowiedzUsuń
  3. Powiem Ci, że czekałam na tą recenzję. Tak kusiłaś tymi smakowitymi zdjęciami na insta, że aż się chciało zjeść coś podobnego, zamiast czekolady;)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 elvisowa , Blogger