Edukacyjne książeczki z naklejkami. Wydawnictwo Media Service Zawada

Kochani chcę wam przedstawić kolejne pozycje książkowe z bajkowymi bohaterami od Wydawnictwa Media Service Zawada. Z tymi książeczkami w naszym domku nie ma nudy. Jeśli Wasze pociechy lubią któregoś z bohaterów bajkowych, a dodatkowo lubią spędzać czas naklejając naklejki i rozwiązując ciekawe zadania to te książeczki są w sam raz dla nichPsi Patrol - książeczka w miękkiej okładce. W środku znajdują się naklejki z super bohaterami, które dzieci uwielbiają przyklejać. Ponadto w książeczce znajdziemy rebusy i zadania do wykonania. Poczujemy się wówczas jak mali detektywi rozwiązując poszczególne zadania i polecenia.
Świnka Peppa - zabawne przygody różowej świnki zna chyba każdy. Dzięki tej książeczce możemy wspólnie z Peppą rozwiązywać zadania oraz bawić się naklejkami, które znajdziemy wewnątrz książeczki. 
Shimmer i Shine to kolejna pozycja z bohaterami bajki telewizyjnej. Wewnątrz książki również znajdują się naklejki, z które umilają czas i powodują, że zabawa jest jeszcze lepsza.
Jak widzicie książeczki są bardzo kolorowe i ciekawie prezentują przygody głównych bohaterów. Dodatkowo dołączone naklejki bardziej zachęcają dzieci do zabawy i wzbudzają zainteresowanie. Chyba nie znam dziecka, które nie lubiłoby naklejek. Nimi można przyozdobić swoje zabawki, zeszyty, książeczki lub przyozdobić rysunek.Myślicie sobie, przecież to tylko książeczka z naklejkami, nic nadzwyczajnego. Warto jednak pamiętać, że takie naklejanie uczy dziecko rozpoznawać kształty i kolory, ćwiczy zręczność manualną, rozwija kreatywność poprzez wybór właściwej naklejki i przyklejenie jej w odpowiednim miejscu.


Te ksiażeczki znajdziecie na stronie Wydawnictwa - http://www.msz.com.pl/
i na stronie https://ksiazeczkibajeczki.pl/
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 elvisowa , Blogger